SUAUGUSIųJų MOKYMAS PLAUKTI

SUAUGUSIųJų MOKYMAS PLAUKTI KAUNO ZONOS GYVENTOJAMS TEL.8-688-21870


<Atgal<   Suaugusiųjų mokymas plaukti

Vis daugiau suaugusiųjų nori išmokti plaukti . Apsilankę įvairiose pasaulio šalyse ir apsilankę pliažuose ir baseinuose jaučia diskomfortą ,kad nemoka plaukti .
Mokytis plaukti nėra vėlu įvairiame amžiuje.Teko išmokyti plaukti vieną pagyvenusią moterį,kuri labai norėjo išmokti plaukti,vien dėl to ,kad jos vyras jai sakė, kad ji gyvenime niekada neišmoks plaukti ir bus nevykėlė. Tai kokia jam buvo staigmena,kaip po metų nuvykus į Egiptą jo žmona gražiausiai savarankiškai nardė prie rifų ir grožėjosi raudonosios jūros povandeniniu gyvenimu.
Dažnai manęs visi klausia , nuo ko reikėtų pirmiausiai pradėti .
Atsakymas paprastas.Nuo motyvacijos,tiesiog ,pasakyti sau,kad, aš noriu išmokti plaukti.Aš noriu užtikrintai jaustis vandenyje, noriu galėti be sustojimo nuplaukti 50-100 m. ,laisvai ,be pastangų laikytis vandens paviršiuje.
Mokymas priklausomai nuo gebėjimų gali užtrukti iki 24 užsiėmimų.Dažniausia išmokstama plaukti dviem sportiniais būdais po 16 užsiėmimų.Tik labai gabiems užtenka 8 užsiėmimų.
Mokymas susideda iš pradinio mokymo plaukti pratybų ir tolimesnio tobulinimo.Pradinis mokymas susideda iš etapų,kaip apsipratimas su vandeniu, įvairių pratimų padedančių apsiprasti vandenyje,išmokti plūduriuoti be pagalbinių priemonių.Toliau mokoma plaukti dviem sportiniais būdais .Dažniausiai mokinama krauliu ar nugara.Skaitoma mokantis plaukti gali be sustojimo praplaukti mažiausiai 50 metrų,mokėti panerti į 2 metrų gylį ir nušokti nuo 1-2 metrų bokšto.taip pat supažindinama su povandeninio plaukimo pagrindais.Tai minimalūs reikalavimai.O juk tobulėjimui nėra ribų.
Niekada negalima pamiršti,kad visi mes turime rūpintis vaikais ir išmokyti juos teisingai plaukti.
Bet jei Jums tai nepavyko patiems išmokti jaunystėje,tai galite dar mokytis pas mus baseine.

2015/16 m.m sezonui mokymosi abonementas 8 kartai kainuos 90,0 eurų,vienkartinis 13,50-eurų.Tobulinimas trenerio priežiūroje
70,-eurų
užsiėmimai vyksta prieš darbus pirmadieniais,trečiadieniais,penktadieniais 6,30-8,30 val.Galimas ir kitas laikas.


jei ką sudomino Kauno miesto ir rajono gyventojams skambinkite,stengsimės Jums padėti tel.8-688-21870 .Užsiėmimai vyksta Kauno kolegijos baseine Mastaičiuose,Kauno rajone.

Kauno kolegijos plaukimo baseino vedėjas A.Statkevičius